Rumah > Produk > Perlindungan litar > TVS - Diod > TV06B191J-HF
Permintaan Quote
Melayu
5689525Image TV06B191J-HF.Comchip Technology
TV06B191J-HF
  • Nombor Bahagian
    TV06B191J-HF
  • Penerangan
    TVS DIODE 190V 307.8V SMB
  • Model ECAD
  • Voltan - Songsang Standoff (Typ)
    190V
  • Voltan - Pengapitan (Max) @ IPP
    307.8V
  • Voltan - Breakdown (Min)
    211V
  • Power - Pulse Peak
    600W
  • Semasa - Peak Pulse (10 / 1000μs)
    1.95A