Rumah > Produk > Perlindungan litar > TVS - Diod > TV06B200JB-G
Permintaan Quote
Melayu
485524Image TV06B200JB-G.Comchip Technology
TV06B200JB-G
  • Nombor Bahagian
    TV06B200JB-G
  • Penerangan
    TVS DIODE 20V 32.4V SMB
  • Model ECAD
  • Voltan - Songsang Standoff (Typ)
    20V
  • Voltan - Pengapitan (Max) @ IPP
    32.4V
  • Voltan - Breakdown (Min)
    22.2V
  • Power - Pulse Peak
    600W
  • Semasa - Peak Pulse (10 / 1000μs)
    18.52A