Rumah > Produk > Perlindungan litar > TVS - Diod > TV50C700J-G
Permintaan Quote
Melayu
3122514Image TV50C700J-G.Comchip Technology
TV50C700J-G
  • Nombor Bahagian
    TV50C700J-G
  • Penerangan
    TVS DIODE 70V 113V DO214AB
  • Model ECAD
  • Voltan - Songsang Standoff (Typ)
    70V
  • Voltan - Pengapitan (Max) @ IPP
    113V
  • Voltan - Breakdown (Min)
    77.8V
  • Power - Pulse Peak
    3000W (3kW)
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 150°C (TJ)
  • Semasa - Peak Pulse (10 / 1000μs)
    44.69A