Rumah > Produk > Perlindungan litar > TVS - Diod > TV50C800J-G
Permintaan Quote
Melayu
981889Image TV50C800J-G.Comchip Technology
TV50C800J-G
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
3000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    TV50C800J-G
  • Penerangan
    TVS DIODE 80V 129.6V DO214AB
  • Model ECAD
  • Voltan - Songsang Standoff (Typ)
    80V
  • Voltan - Pengapitan (Max) @ IPP
    129.6V
  • Voltan - Breakdown (Min)
    88.8V
  • Saluran satu arah
    1
  • Jenis
    Zener
  • Pembekal Peranti Pakej
    DO-214AB (SMC)
  • Siri
  • Perlindungan Talian kuasa
    No
  • Power - Pulse Peak
    3000W (3kW)
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    DO-214AB, SMC
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 150°C (TJ)
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    16 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Semasa - Peak Pulse (10 / 1000μs)
    38.97A