Rumah > Produk > Pengaruh, Gelung, pencekik > Inductors tetap > IM02EB180K
Permintaan Quote
Melayu
IM02EB180K
  • Nombor Bahagian
    IM02EB180K
  • Penerangan
    IM-2 18 10% EB E2
  • Model ECAD
  • Jenis
    Molded
  • Toleransi
    ±10%
  • Pembekal Peranti Pakej
    Axial
  • Saiz / Dimensi
    0.095" Dia x 0.250" L (2.42mm x 6.35mm)
  • perisai
    Unshielded
  • Siri
    IM
  • penilaian
  • Q @ Freq
    50 @ 2.5MHz
  • pembungkusan
  • Pakej / Kes
    Axial
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Bahan - Teras
    Iron
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Frekuensi Induktans - Ujian
    2.5MHz
  • inductance
    18µH
  • Tinggi - Duduk (Max)
  • Kekerapan - Sendiri salunan
    30MHz
  • ciri-ciri
  • Penerangan terperinci
    18µH Unshielded Molded Inductor 145mA 3.1 Ohm Max Axial
  • DC Rintangan (DCR)
    3.1 Ohm Max
  • Rating Semasa
    145mA