Rumah > Produk > Pengaruh, Gelung, pencekik > Inductors tetap > IM02EB1R2J
Permintaan Quote
Melayu
IM02EB1R2J
  • Nombor Bahagian
    IM02EB1R2J
  • Penerangan
    IM-2 1.2 5% EB E2
  • Model ECAD
  • Jenis
    Molded
  • Toleransi
    ±5%
  • Pembekal Peranti Pakej
    Axial
  • Saiz / Dimensi
    0.095" Dia x 0.250" L (2.42mm x 6.35mm)
  • perisai
    Unshielded
  • Siri
    IM
  • penilaian
  • Q @ Freq
    25 @ 7.9MHz
  • pembungkusan
  • Pakej / Kes
    Axial
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Bahan - Teras
    Iron
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Frekuensi Induktans - Ujian
    7.9MHz
  • inductance
    1.2µH
  • Tinggi - Duduk (Max)
  • Kekerapan - Sendiri salunan
    150MHz
  • ciri-ciri
  • Penerangan terperinci
    1.2µH Unshielded Molded Inductor 590mA 180 mOhm Max Axial
  • DC Rintangan (DCR)
    180 mOhm Max
  • Rating Semasa
    590mA