Rumah > Produk > Pengaruh, Gelung, pencekik > Inductors tetap > ISC1210ER120K
Permintaan Quote
Melayu
7001020Image ISC1210ER120K.Dale / Vishay
ISC1210ER120K
Dalam stok
2000+
  • Nombor Bahagian
    ISC1210ER120K
  • Penerangan
    FIXED IND 12UH 175MA 2.3 OHM SMD
  • Toleransi
    ±10%
  • Saiz / Dimensi
    0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.49mm)
  • Q @ Freq
    30 @ 2.52MHz
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Frekuensi Induktans - Ujian
    2.52MHz
  • inductance
    12µH
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.095" (2.41mm)
  • Kekerapan - Sendiri salunan
    24MHz
  • Penerangan terperinci
    12µH Shielded Wirewound Inductor 175mA 2.3 Ohm Max 1210 (3225 Metric)
  • DC Rintangan (DCR)
    2.3 Ohm Max
  • Rating Semasa
    175mA