Rumah > Produk > Pengaruh, Gelung, pencekik > Inductors tetap > ISC1210ER180J
Permintaan Quote
Melayu
5101389Image ISC1210ER180J.Dale / Vishay
ISC1210ER180J
Dalam stok
2000+
  • Nombor Bahagian
    ISC1210ER180J
  • Penerangan
    FIXED IND 18UH 155MA 2.7 OHM SMD
  • Toleransi
    ±5%
  • Saiz / Dimensi
    0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.49mm)
  • Q @ Freq
    30 @ 2.52MHz
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Frekuensi Induktans - Ujian
    2.52MHz
  • inductance
    18µH
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.095" (2.41mm)
  • Kekerapan - Sendiri salunan
    17MHz
  • Penerangan terperinci
    18µH Shielded Wirewound Inductor 155mA 2.7 Ohm Max 1210 (3225 Metric)
  • DC Rintangan (DCR)
    2.7 Ohm Max
  • Rating Semasa
    155mA