Rumah > Produk > Pengaruh, Gelung, pencekik > Inductors tetap > ISC1812BN391K
Permintaan Quote
Melayu
1427478Image ISC1812BN391K.Dale / Vishay
ISC1812BN391K
Dalam stok
500+
  • Nombor Bahagian
    ISC1812BN391K
  • Penerangan
    FIXED IND 390UH 92MA 8.2 OHM SMD
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh
  • Helaian data
  • Toleransi
    ±10%
  • Saiz / Dimensi
    0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
  • Q @ Freq
    40 @ 796kHz
  • pembungkusan
    Bulk
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • Bahan - Teras
    Ferrite
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Frekuensi Induktans - Ujian
    796kHz
  • inductance
    390µH
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.134" (3.40mm)
  • Kekerapan - Sendiri salunan
    3.5MHz
  • Penerangan terperinci
    390µH Shielded Wirewound Inductor 92mA 8.2 Ohm Max 1812 (4532 Metric)
  • DC Rintangan (DCR)
    8.2 Ohm Max
  • Rating Semasa
    92mA