Rumah > Produk > Pengaruh, Gelung, pencekik > Inductors tetap > ISC1812BN3R3J
Permintaan Quote
Melayu
1822733Image ISC1812BN3R3J.Dale / Vishay
ISC1812BN3R3J
Dalam stok
500+
  • Nombor Bahagian
    ISC1812BN3R3J
  • Penerangan
    FIXED IND 3.3UH 357MA 550 MOHM
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh
  • Helaian data
  • Toleransi
    ±5%
  • Saiz / Dimensi
    0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
  • Q @ Freq
    30 @ 7.96MHz
  • pembungkusan
    Bulk
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • Bahan - Teras
    Iron Powder
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Frekuensi Induktans - Ujian
    7.96MHz
  • inductance
    3.3µH
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.134" (3.40mm)
  • Kekerapan - Sendiri salunan
    61MHz
  • Penerangan terperinci
    3.3µH Shielded Wirewound Inductor 357mA 550 mOhm Max 1812 (4532 Metric)
  • DC Rintangan (DCR)
    550 mOhm Max
  • Rating Semasa
    357mA