Rumah > Produk > Pengaruh, Gelung, pencekik > Inductors tetap > ISC1812ER390K
Permintaan Quote
Melayu
3620168Image ISC1812ER390K.Dale / Vishay
ISC1812ER390K
Dalam stok
1000+
  • Nombor Bahagian
    ISC1812ER390K
  • Penerangan
    FIXED IND 39UH 192MA 1.89 OHM
  • Toleransi
    ±10%
  • Saiz / Dimensi
    0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
  • Q @ Freq
    50 @ 2.52MHz
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • Bahan - Teras
    Ferrite
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Frekuensi Induktans - Ujian
    2.52MHz
  • inductance
    39µH
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.134" (3.40mm)
  • Kekerapan - Sendiri salunan
    11MHz
  • Penerangan terperinci
    39µH Shielded Wirewound Inductor 192mA 1.89 Ohm Max 1812 (4532 Metric)
  • DC Rintangan (DCR)
    1.89 Ohm Max
  • Rating Semasa
    192mA