Rumah > Produk > Pengaruh, Gelung, pencekik > Inductors tetap > ISC1812ER3R9K
Permintaan Quote
Melayu
791163Image ISC1812ER3R9K.Dale / Vishay
ISC1812ER3R9K
Dalam stok
1000+
  • Nombor Bahagian
    ISC1812ER3R9K
  • Penerangan
    FIXED IND 3.9UH 344MA 590 MOHM
  • Toleransi
    ±10%
  • Saiz / Dimensi
    0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
  • Q @ Freq
    30 @ 7.96MHz
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • Bahan - Teras
    Iron Powder
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Frekuensi Induktans - Ujian
    7.96MHz
  • inductance
    3.9µH
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.134" (3.40mm)
  • Kekerapan - Sendiri salunan
    56MHz
  • Penerangan terperinci
    3.9µH Shielded Wirewound Inductor 344mA 590 mOhm Max 1812 (4532 Metric)
  • DC Rintangan (DCR)
    590 mOhm Max
  • Rating Semasa
    344mA