Rumah > Produk > Pengaruh, Gelung, pencekik > Inductors tetap > ISC1812ES1R2J
Permintaan Quote
Melayu
3904006Image ISC1812ES1R2J.Dale / Vishay
ISC1812ES1R2J
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
2000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    ISC1812ES1R2J
  • Penerangan
    FIXED IND 1.2UH 429MA 380 MOHM
  • Model ECAD
  • Jenis
    Wirewound
  • Toleransi
    ±5%
  • Pembekal Peranti Pakej
    1812
  • Saiz / Dimensi
    0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
  • perisai
    Shielded
  • Siri
    ISC-1812
  • penilaian
  • Q @ Freq
    30 @ 7.96MHz
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    1812 (4532 Metric)
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Bahan - Teras
    Iron Powder
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Frekuensi Induktans - Ujian
    7.96MHz
  • inductance
    1.2µH
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.134" (3.40mm)
  • Kekerapan - Sendiri salunan
    120MHz
  • Penerangan terperinci
    1.2µH Shielded Wirewound Inductor 429mA 380 mOhm Max 1812 (4532 Metric)
  • DC Rintangan (DCR)
    380 mOhm Max
  • Rating Semasa
    429mA