Rumah > Produk > Pengaruh, Gelung, pencekik > Inductors tetap > ISC1812ES220K
Permintaan Quote
Melayu
5501002Image ISC1812ES220K.Dale / Vishay
ISC1812ES220K
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
2000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    ISC1812ES220K
  • Penerangan
    FIXED IND 22UH 227MA 1.36 OHM
  • Model ECAD
  • Jenis
    Wirewound
  • Toleransi
    ±10%
  • Pembekal Peranti Pakej
    1812
  • Saiz / Dimensi
    0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
  • perisai
    Shielded
  • Siri
    ISC-1812
  • penilaian
  • Q @ Freq
    50 @ 2.52MHz
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    1812 (4532 Metric)
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Bahan - Teras
    Iron Powder
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Frekuensi Induktans - Ujian
    2.52MHz
  • inductance
    22µH
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.134" (3.40mm)
  • Kekerapan - Sendiri salunan
    14MHz
  • Penerangan terperinci
    22µH Shielded Wirewound Inductor 227mA 1.36 Ohm Max 1812 (4532 Metric)
  • DC Rintangan (DCR)
    1.36 Ohm Max
  • Rating Semasa
    227mA