Rumah > Produk > Perintang > Cip perintang - permukaan Gunung > TNPW201014K0BETF
Permintaan Quote
Melayu
2994067Image TNPW201014K0BETF.Dale / Vishay
TNPW201014K0BETF
  • Nombor Bahagian
    TNPW201014K0BETF
  • Penerangan
    RES 14K OHM 0.1% 2/5W 2010
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh
  • Helaian data
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±0.1%
  • suhu Pekali
    ±25ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
    2010
  • Saiz / Dimensi
    0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
  • Siri
    TNPW
  • Mod panel
    14 kOhms
  • Kuasa (Watt)
    0.4W, 2/5W
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    2010 (5025 Metric)
  • Nama lain
    TNPW2010 14K 0.1% T9 R02
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • Bilangan Penamatan
    2
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.030" (0.75mm)
  • ciri-ciri
  • Kadar kegagalan
  • Penerangan terperinci
    14 kOhms ±0.1% 0.4W, 2/5W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Thin Film