Rumah > Produk > Perintang > Cip perintang - permukaan Gunung > TNPW201014K7BEEF
Permintaan Quote
Melayu
1953547Image TNPW201014K7BEEF.Dale / Vishay
TNPW201014K7BEEF
  • Nombor Bahagian
    TNPW201014K7BEEF
  • Penerangan
    RES 14.7K OHM 0.1% 2/5W 2010
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±0.1%
  • suhu Pekali
    ±25ppm/°C
  • Saiz / Dimensi
    0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
  • Siri
    TNPW e3
  • Mod panel
    14.7 kOhms
  • Kuasa (Watt)
    0.4W, 2/5W
  • Nama lain
    TNPW2010 14K7 0.1% T9 E02 E3
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 155°C
  • Bilangan Penamatan
    2
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.030" (0.75mm)
  • ciri-ciri
    Moisture Resistant
  • Kadar kegagalan
  • Penerangan terperinci
    14.7 kOhms ±0.1% 0.4W, 2/5W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Moisture Resistant Thin Film