Rumah > Produk > Supplies Power - Luar / Dalaman (Off-Board) > AC DC Converters > AA30S1500D
Permintaan Quote
Melayu
3291065Image AA30S1500D.Delta Electronics
AA30S1500D
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
96+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    AA30S1500D
  • Penerangan
    AC/DC CONVERTER 15V 30W
  • Model ECAD
  • Voltan - Output 4
  • Voltan - Output 3
  • Voltan - Output 2
  • Voltan - Output 1
    15V
  • Voltan - Pengasingan
    3kV
  • Voltan - Input
    85 ~ 264 VAC
  • Jenis
    Enclosed
  • Saiz / Dimensi
    4.41" L x 2.51" W x 1.01" H (112.0mm x 63.8mm x 25.6mm)
  • Siri
    AA30S
  • Kuasa (Watt)
    30W
  • Suhu Operasi
    -25°C ~ 70°C
  • Jumlah Output
    1
  • pemasangan Jenis
    DIN Rail
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Beban minimum yang diperlukan
    Yes
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • ciri-ciri
    DC Input Capable, Universal Input
  • kecekapan
    80%
  • Penerangan terperinci
    Enclosed AC DC Converter 1 Output 15V 2A 85 ~ 264 VAC Input
  • Semasa - Output (Max)
    2A