Rumah > Produk > Supplies Power - Luar / Dalaman (Off-Board) > AC DC Converters > AA30T030512C
Permintaan Quote
Melayu
5418559Image AA30T030512C.Delta Electronics
AA30T030512C
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
96+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    AA30T030512C
  • Penerangan
    AC/DC CONVERTER 3.3V 5V 12V 30W
  • Model ECAD
  • Voltan - Output 4
  • Voltan - Output 3
    12V
  • Voltan - Output 2
    5V
  • Voltan - Output 1
    3.3V
  • Voltan - Pengasingan
    3kV
  • Voltan - Input
    85 ~ 264 VAC
  • Jenis
    Enclosed
  • Saiz / Dimensi
    4.41" L x 2.51" W x 1.01" H (112.0mm x 63.8mm x 25.6mm)
  • Siri
    AA30T
  • Kuasa (Watt)
    30W
  • Nama lain
  • Suhu Operasi
    -25°C ~ 70°C
  • Jumlah Output
    3
  • pemasangan Jenis
    Chassis Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Beban minimum yang diperlukan
    No
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • ciri-ciri
    DC Input Capable, Universal Input
  • kecekapan
    71%
  • Penerangan terperinci
    Enclosed AC DC Converter 3 Output 3.3V 5V 12V 4A, 1.5A, 250mA 85 ~ 264 VAC Input
  • Semasa - Output (Max)
    4A, 1.5A, 250mA