Rumah > Produk > Supplies Power - Luar / Dalaman (Off-Board) > AC DC Converters > MDS-100BPS12 BA
Permintaan Quote
Melayu
3417860Image MDS-100BPS12 BA.Delta Electronics
MDS-100BPS12 BA
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    MDS-100BPS12 BA
  • Penerangan
    AC/DC CONVERTER 12V 80W
  • Model ECAD
  • Voltan - Output 4
  • Voltan - Output 3
  • Voltan - Output 2
  • Voltan - Output 1
    12V
  • Voltan - Pengasingan
    4kV
  • Voltan - Input
    90 ~ 264 VAC
  • Jenis
    Open Frame
  • Saiz / Dimensi
    4.00" L x 2.00" W x 1.25" H (101.6mm x 50.8mm x 31.8mm)
  • Siri
    MDS
  • Kuasa (Watt)
    80W (100W Forced Air)
  • Nama lain
  • Suhu Operasi
    -10°C ~ 70°C (With Derating)
  • Jumlah Output
    1
  • pemasangan Jenis
    Chassis Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Beban minimum yang diperlukan
  • Pengilang Standard Lead Time
    24 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • ciri-ciri
    Universal Input
  • kecekapan
    87%
  • Penerangan terperinci
    Open Frame AC DC Converter 1 Output 12V 6.67A 90 ~ 264 VAC Input
  • Semasa - Output (Max)
    6.67A