Rumah > Produk > Supplies Power - Luar / Dalaman (Off-Board) > AC DC Converters > MDS-100BPS18 BA
Permintaan Quote
Melayu
1011717Image MDS-100BPS18 BA.Delta Electronics
MDS-100BPS18 BA
  • Nombor Bahagian
    MDS-100BPS18 BA
  • Penerangan
    AC/DC CONVERTER 18V 80W
  • Voltan - Output 1
    18V
  • Voltan - Pengasingan
    4kV
  • Voltan - Input
    90 ~ 264 VAC
  • Saiz / Dimensi
    4.00" L x 2.00" W x 1.25" H (101.6mm x 50.8mm x 31.8mm)
  • Kuasa (Watt)
    80W (100W Forced Air)
  • Nama lain
    MDS-100PBS18 BA
  • Suhu Operasi
    -10°C ~ 70°C (With Derating)
  • kecekapan
    87%
  • Penerangan terperinci
    Open Frame AC DC Converter 1 Output 18V 4.4A 90 ~ 264 VAC Input
  • Semasa - Output (Max)
    4.4A