Rumah > Produk > Kristal, Pengayun, Resonators > kristal > F80800016
Permintaan Quote
Melayu
F80800016
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    F80800016
  • Penerangan
    CRYSTAL 8.0000MHZ 8PF SMD
  • Model ECAD
  • Jenis
    MHz Crystal
  • Saiz / Dimensi
    0.315" L x 0.177" W (8.00mm x 4.50mm)
  • Siri
    SaRonix-eCera™ F8
  • penilaian
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    2-SMD, No Lead
  • Nama lain
    F80800016TR
  • Suhu Operasi
    -20°C ~ 70°C
  • Mod operasi
    Fundamental
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    8 Weeks
  • beban kemuatan
    8pF
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.061" (1.55mm)
  • kekerapan Toleransi
    ±50ppm
  • kekerapan kestabilan
    ±50ppm
  • kekerapan
    8MHz
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    200 Ohms
  • Penerangan terperinci
    8MHz ±50ppm Crystal 8pF 200 Ohms 2-SMD, No Lead