Rumah > Produk > Peminat, Pengurusan Thermal > Peminat DC > F8025X24D-FH
Permintaan Quote
Melayu
5180199Image F8025X24D-FH.Mechatronics
F8025X24D-FH
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
10+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    F8025X24D-FH
  • Penerangan
    FAN AXIAL 80X25MM 24VDC WIRE
  • Status Status Percuma / Rosh Status
  • Helaian data
  • Model ECAD
  • lebar
    25.00mm
  • Berat
    0.182 lb (82.55g)
  • Julat voltan
  • Voltan - Rated
    24VDC
  • penamatan
    2 Wire Leads
  • Tekanan statik
    0.260 in H2O (64.8 Pa)
  • Saiz / Dimensi
    Square - 80mm L x 80mm H
  • Siri
    F8025
  • RPM
    4200 RPM
  • Suhu Operasi
  • Noise
    39.0 dB(A)
  • Bahan - Frame
    Polybutylene Terephthalate (PBT)
  • Bahan - Blade
  • Pengilang Standard Lead Time
    12 Weeks
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
  • Perlindungan Ingress
  • ciri-ciri
  • Jenis Fan
    Tubeaxial
  • Rating Semasa
    0.260A