Rumah > Produk > Pengaruh, Gelung, pencekik > Inductors tetap > ECS-MPI4040R2-1R0-R
Permintaan Quote
Melayu
4490033Image ECS-MPI4040R2-1R0-R.ECS Inc. International
ECS-MPI4040R2-1R0-R
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
4500+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    ECS-MPI4040R2-1R0-R
  • Penerangan
    FIXED IND 1UH 4.6A 25 MOHM SMD
  • Model ECAD
  • Jenis
  • Toleransi
    ±20%
  • Pembekal Peranti Pakej
  • Saiz / Dimensi
    0.175" L x 0.160" W (4.45mm x 4.06mm)
  • perisai
    Shielded
  • Siri
    ECS-MPI4040
  • penilaian
    AEC-Q200
  • Q @ Freq
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    Nonstandard
  • Nama lain
    XC2318TR
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Bahan - Teras
  • Pengilang Standard Lead Time
    9 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Frekuensi Induktans - Ujian
    100kHz
  • inductance
    1µH
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.059" (1.50mm)
  • Kekerapan - Sendiri salunan
  • ciri-ciri
  • Penerangan terperinci
    1µH Shielded Inductor 4.6A 25 mOhm Nonstandard
  • DC Rintangan (DCR)
    25 mOhm
  • Rating Semasa
    4.6A
  • Semasa - Ketepuan
    8.9A