Rumah > Produk > Pengaruh, Gelung, pencekik > Inductors tetap > ECS-MPI4040R2-1R5-R
Permintaan Quote
Melayu
5097746Image ECS-MPI4040R2-1R5-R.ECS Inc. International
ECS-MPI4040R2-1R5-R
Dalam stok
4500+
  • Nombor Bahagian
    ECS-MPI4040R2-1R5-R
  • Penerangan
    FIXED IND 1.5UH 3.8A 44.4 MOHM
  • Toleransi
    ±20%
  • Pembekal Peranti Pakej
  • Saiz / Dimensi
    0.177" L x 0.161" W (4.50mm x 4.10mm)
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • Frekuensi Induktans - Ujian
    100kHz
  • inductance
    1.5µH
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.059" (1.50mm)
  • Penerangan terperinci
    1.5µH Shielded Inductor 3.8A 44.4 mOhm Max Nonstandard
  • DC Rintangan (DCR)
    44.4 mOhm Max
  • Rating Semasa
    3.8A
  • Semasa - Ketepuan
    7.6A