Rumah > Produk > Pengaruh, Gelung, pencekik > Inductors tetap > ECS-MPI4040R3-220-R
Permintaan Quote
Melayu
1959153Image ECS-MPI4040R3-220-R.ECS Inc. International
ECS-MPI4040R3-220-R
Dalam stok
3500+
  • Nombor Bahagian
    ECS-MPI4040R3-220-R
  • Penerangan
    FIXED IND 22UH 1.1A 408 MOHM SMD
  • Toleransi
    ±20%
  • Pembekal Peranti Pakej
  • Saiz / Dimensi
    0.175" L x 0.160" W (4.45mm x 4.06mm)
  • Nama lain
    XC2321TR
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • Frekuensi Induktans - Ujian
    100kHz
  • inductance
    22µH
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.073" (1.85mm)
  • Penerangan terperinci
    22µH Shielded Inductor 1.1A 408 mOhm Nonstandard
  • DC Rintangan (DCR)
    408 mOhm
  • Rating Semasa
    1.1A
  • Semasa - Ketepuan
    2.2A