Rumah > Produk > Pengaruh, Gelung, pencekik > Inductors tetap > ECS-MPI4040R3-4R7-R
Permintaan Quote
Melayu
6563721Image ECS-MPI4040R3-4R7-R.ECS Inc. International
ECS-MPI4040R3-4R7-R
Dalam stok
1+
  • Nombor Bahagian
    ECS-MPI4040R3-4R7-R
  • Penerangan
    FIXED IND 4.7UH 2.3A 92 MOHM SMD
  • Toleransi
    ±20%
  • Pembekal Peranti Pakej
  • Saiz / Dimensi
    0.175" L x 0.160" W (4.45mm x 4.06mm)
  • pembungkusan
    Cut Tape (CT)
  • Nama lain
    XC2322CT
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • Frekuensi Induktans - Ujian
    100kHz
  • inductance
    4.7µH
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.073" (1.85mm)
  • Penerangan terperinci
    4.7µH Shielded Inductor 2.3A 92 mOhm Nonstandard
  • DC Rintangan (DCR)
    92 mOhm
  • Rating Semasa
    2.3A
  • Semasa - Ketepuan
    4.8A