Rumah > Produk > Pengaruh, Gelung, pencekik > Inductors tetap > ECS-MPI4040R4-3R3-R
Permintaan Quote
Melayu
3086100Image ECS-MPI4040R4-3R3-R.ECS Inc. International
ECS-MPI4040R4-3R3-R
Dalam stok
3000+
  • Nombor Bahagian
    ECS-MPI4040R4-3R3-R
  • Penerangan
    FIXED IND 3.3UH 3.3A 49 MOHM SMD
  • Toleransi
    ±20%
  • Pembekal Peranti Pakej
  • Saiz / Dimensi
    0.175" L x 0.160" W (4.45mm x 4.06mm)
  • Nama lain
    XC2335TR
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • Frekuensi Induktans - Ujian
    100kHz
  • inductance
    3.3µH
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.079" (2.00mm)
  • Penerangan terperinci
    3.3µH Shielded Inductor 3.3A 49 mOhm Nonstandard
  • DC Rintangan (DCR)
    49 mOhm
  • Rating Semasa
    3.3A
  • Semasa - Ketepuan
    4.5A