Rumah > Produk > Kapasitor > filem Capacitors > B25620B1147K101
Permintaan Quote
Melayu
6484231Image B25620B1147K101.EPCOS
B25620B1147K101
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
64+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    B25620B1147K101
  • Penerangan
    CAP FILM 140UF 10% 1.1KVDC SCREW
  • Model ECAD
  • Voltan Rating - DC
    1100V (1.1kV)
  • Voltan Rating - AC
  • Toleransi
    ±10%
  • penamatan
    Threaded, Female
  • Saiz / Dimensi
    3.346" Dia (85.00mm)
  • Siri
    B2562
  • penilaian
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Radial, Can
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 85°C
  • pemasangan Jenis
    Chassis, Stud Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    14 Weeks
  • Lead Jarak
    1.260" (32.00mm)
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    3.071" (78.00mm)
  • ciri-ciri
  • Bahan dielektrik
    Polypropylene (PP), Metallized
  • Penerangan terperinci
    140µF Film Capacitor 1100V (1.1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial, Can
  • kemuatan
    140µF