Rumah > Produk > Kapasitor > filem Capacitors > B25620B1177K101
Permintaan Quote
Melayu
B25620B1177K101
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
16+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    B25620B1177K101
  • Penerangan
    CAP FILM 170UF 10% 1.1KVDC SCREW
  • Model ECAD
  • Voltan Rating - DC
    1100V (1.1kV)
  • Voltan Rating - AC
  • Toleransi
    ±10%
  • Saiz / Dimensi
    2.953" Dia (75.00mm)
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 70°C
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    16 Weeks
  • Lead Jarak
    1.260" (32.00mm)
  • Tinggi - Duduk (Max)
    3.780" (96.00mm)
  • Penerangan terperinci
    170µF Film Capacitor 1100V (1.1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial, Can
  • kemuatan
    170µF