Rumah > Produk > Kapasitor > filem Capacitors > B25620B1406K981
Permintaan Quote
Melayu
6796617Image B25620B1406K981.EPCOS
B25620B1406K981
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    B25620B1406K981
  • Penerangan
    CAP FILM 40UF 10% 1.98KVDC SCREW
  • Model ECAD
  • Voltan Rating - DC
    1980V (1.98kV)
  • Voltan Rating - AC
  • Toleransi
    ±10%
  • Saiz / Dimensi
    3.346" Dia (85.00mm)
    Radial, Can
  • Nama lain
    B25620B1406K981-ND
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 85°C
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    14 Weeks
  • Lead Jarak
    1.260" (32.00mm)
  • Tinggi - Duduk (Max)
    3.071" (78.00mm)
  • ciri-ciri
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    6 mOhms
  • Penerangan terperinci
    40µF Film Capacitor 1980V (1.98kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial, Can
  • kemuatan
    40µF