Rumah > Produk > Kapasitor > filem Capacitors > B25620B1487K323
Permintaan Quote
Melayu
B25620B1487K323
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
64+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    B25620B1487K323
  • Penerangan
    CAP FILM 480UF 1.32KVDC SCREW
  • Model ECAD
  • Voltan Rating - DC
    1320V (1.32kV)
  • Voltan Rating - AC
  • Toleransi
    ±10%
  • Saiz / Dimensi
    4.567" Dia (116.00mm)
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 75°C
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    14 Weeks
  • Lead Jarak
    1.969" (50.00mm)
  • Tinggi - Duduk (Max)
    5.197" (132.00mm)
  • ciri-ciri
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    2.6 mOhms
  • Penerangan terperinci
    480µF Film Capacitor 1320V (1.32kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial, Can
  • kemuatan
    480µF