Rumah > Produk > Kapasitor > filem Capacitors > B25838L6226K4
Permintaan Quote
Melayu
B25838L6226K4
  • Nombor Bahagian
    B25838L6226K4
  • Penerangan
    CAP FILM 22UF 10% 900VAC SCREW
  • Voltan Rating - AC
    900V
  • Toleransi
    ±10%
  • penamatan
    Threaded, Male
  • Saiz / Dimensi
    3.118" Dia (79.20mm)
  • Siri
    B25838
  • Nama lain
    B25838L6226K 4
    B25838L6226K004
  • Suhu Operasi
    -25°C ~ 85°C
  • Lead Jarak
    1.378" (35.00mm)
  • Tinggi - Duduk (Max)
    7.638" (194.00mm)
  • Penerangan terperinci
    22µF Film Capacitor 900V Radial, Can
  • kemuatan
    22µF