Rumah > Produk > Kapasitor > filem Capacitors > B25838L8475K4
Permintaan Quote
Melayu
398797
B25838L8475K4
  • Nombor Bahagian
    B25838L8475K4
  • Penerangan
    CAP FILM 4.7UF 10% 1.1KVAC SCREW
  • Voltan Rating - AC
    1100V (1.1kV)
  • Toleransi
    ±10%
  • penamatan
    Threaded, Male
  • Saiz / Dimensi
    2.528" Dia (64.20mm)
  • Siri
    B25838
  • Nama lain
    B25838L8475K 4
    B25838L8475K004
  • Suhu Operasi
    -25°C ~ 85°C
  • Lead Jarak
    1.378" (35.00mm)
  • Tinggi - Duduk (Max)
    7.638" (194.00mm)
  • Penerangan terperinci
    4.7µF Film Capacitor 1100V (1.1kV) Radial, Can
  • kemuatan
    4.7µF