Rumah > Produk > Kapasitor > filem Capacitors > B32022A3823M189
Permintaan Quote
Melayu
B32022A3823M189
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
2200+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    B32022A3823M189
  • Penerangan
    CAP FILM 0.082UF 20% 300VAC RAD
  • Model ECAD
  • Voltan Rating - DC
  • Voltan Rating - AC
    300V
  • Toleransi
    ±20%
  • penamatan
    PC Pins
  • Saiz / Dimensi
    0.709" L x 0.433" W (18.00mm x 11.00mm)
  • Siri
    B32022
  • penilaian
    Y2
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    Radial
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 110°C
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    44 Weeks
  • Lead Jarak
    0.591" (15.00mm)
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.728" (18.50mm)
  • ciri-ciri
  • Bahan dielektrik
    Polypropylene (PP), Metallized
  • Penerangan terperinci
    0.082µF Film Capacitor 300V Polypropylene (PP), Metallized Radial
  • kemuatan
    0.082µF