Rumah > Produk > Kapasitor > filem Capacitors > B32023A3104M000
Permintaan Quote
Melayu
3982680Image B32023A3104M000.EPCOS
B32023A3104M000
Dalam stok
1+
  • Nombor Bahagian
    B32023A3104M000
  • Penerangan
    CAP FILM 0.1UF 20% 1.5KVDC RAD
  • Model ECAD
  • Voltan Rating - DC
    1500V (1.5kV)
  • Voltan Rating - AC
    300V
  • Toleransi
    ±20%
  • Saiz / Dimensi
    1.043" L x 0.335" W (26.50mm x 8.50mm)
  • Siri
    B32023
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Radial
  • Nama lain
    B32023A3104M
    B32023A3104M-ND
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 110°C
  • Pengilang Standard Lead Time
    34 Weeks
  • Lead Jarak
    0.886" (22.50mm)
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.650" (16.50mm)
  • Penerangan terperinci
    0.1µF Film Capacitor 300V 1500V (1.5kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
  • kemuatan
    0.1µF