Rumah > Produk > Kapasitor > filem Capacitors > B32024A3564M000
Permintaan Quote
Melayu
2995585Image B32024A3564M000.EPCOS
B32024A3564M000
Dalam stok
1+
  • Nombor Bahagian
    B32024A3564M000
  • Penerangan
    CAP FILM 0.56UF 20% 1.5KVDC RAD
  • Model ECAD
  • Voltan Rating - DC
    1500V (1.5kV)
  • Voltan Rating - AC
    300V
  • Toleransi
    ±20%
  • Saiz / Dimensi
    1.240" L x 0.630" W (31.50mm x 16.00mm)
  • Siri
    B32024
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Radial
  • Nama lain
    B32024A3564M
    B32024A3564M-ND
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 110°C
  • Pengilang Standard Lead Time
    24 Weeks
  • Lead Jarak
    1.083" (27.50mm)
  • Tinggi - Duduk (Max)
    1.260" (32.00mm)
  • Penerangan terperinci
    0.56µF Film Capacitor 300V 1500V (1.5kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
  • kemuatan
    0.56µF