Rumah > Produk > Kapasitor > filem Capacitors > B32024B3684K000
Permintaan Quote
Melayu
1281460Image B32024B3684K000.EPCOS
B32024B3684K000
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    B32024B3684K000
  • Penerangan
    CAP FILM 0.68UF 10% 1.5KVDC RAD
  • Model ECAD
  • Voltan Rating - DC
    1500V (1.5kV)
  • Voltan Rating - AC
    300V
  • Toleransi
    ±10%
  • penamatan
    PC Pins
  • Saiz / Dimensi
    1.240" L x 0.709" W (31.50mm x 18.00mm)
  • Siri
    B32024
  • penilaian
    Y2
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Radial
  • Nama lain
    B32024B3684K
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 110°C
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    Not Applicable
  • Pengilang Standard Lead Time
    24 Weeks
  • Lead Jarak
    1.083" (27.50mm)
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    1.299" (33.00mm)
  • ciri-ciri
  • Bahan dielektrik
    Polypropylene (PP), Metallized
  • Penerangan terperinci
    0.68µF Film Capacitor 300V 1500V (1.5kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
  • kemuatan
    0.68µF