Rumah > Produk > Kapasitor > filem Capacitors > B32520C0474K289
Permintaan Quote
Melayu
1639920Image B32520C0474K289.EPCOS
B32520C0474K289
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
10400+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    B32520C0474K289
  • Penerangan
    CAP FILM 0.47UF 10% 63VDC RADIAL
  • Model ECAD
  • Voltan Rating - DC
    63V
  • Voltan Rating - AC
    40V
  • Toleransi
    ±10%
  • penamatan
    PC Pins
  • Saiz / Dimensi
    0.394" L x 0.118" W (10.00mm x 3.00mm)
  • Siri
    B32520
  • penilaian
  • pembungkusan
    Tape & Box (TB)
  • Pakej / Kes
    Radial
  • Nama lain
    B32520C 474K289
    B32520C474K289
    B32520C474K289-ND
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    6 Weeks
  • Lead Jarak
    0.295" (7.50mm)
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.315" (8.00mm)
  • ciri-ciri
  • Bahan dielektrik
    Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
  • Penerangan terperinci
    0.47µF Film Capacitor 40V 63V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial
  • kemuatan
    0.47µF
  • aplikasi
    Automotive; EMI, RFI Suppression
B32520C0474K
B32520C0474K
Penerangan: CAP FILM 0.47UF 10% 63VDC RADIAL