Rumah > Produk > Kapasitor > filem Capacitors > B32520C104J289
Permintaan Quote
Melayu
5919769Image B32520C104J289.EPCOS
B32520C104J289
  • Nombor Bahagian
    B32520C104J289
  • Penerangan
    CAP FILM 0.1UF 5% 63VDC RADIAL
  • Model ECAD
  • Voltan Rating - DC
    63V
  • Voltan Rating - AC
    40V
  • Toleransi
    ±5%
  • Saiz / Dimensi
    0.394" L x 0.098" W (10.00mm x 2.50mm)
  • Siri
    B32520
  • penilaian
  • pembungkusan
    Tape & Box (TB)
  • Nama lain
    B32520C 104J289
    B32520C0104J289
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • Lead Jarak
    0.295" (7.50mm)
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.276" (7.00mm)
  • Penerangan terperinci
    0.1µF Film Capacitor 40V 63V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial
  • kemuatan
    0.1µF