Rumah > Produk > Kapasitor > filem Capacitors > B32522C3564J289
Permintaan Quote
Melayu
B32522C3564J289
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
3320+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    B32522C3564J289
  • Penerangan
    CAP FILM 0.56UF 5% 250VDC RADIAL
  • Model ECAD
  • Voltan Rating - DC
    250V
  • Voltan Rating - AC
    160V
  • Toleransi
    ±5%
  • Saiz / Dimensi
    0.709" L x 0.276" W (18.00mm x 7.00mm)
  • Siri
    B32522
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    30 Weeks
  • Lead Jarak
    0.591" (15.00mm)
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.492" (12.50mm)
  • Penerangan terperinci
    0.56µF Film Capacitor 160V 250V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial
  • kemuatan
    0.56µF