Rumah > Produk > Kapasitor > filem Capacitors > B32522C3684K189
Permintaan Quote
Melayu
4250976Image B32522C3684K189.EPCOS
B32522C3684K189
Dalam stok
1+
  • Nombor Bahagian
    B32522C3684K189
  • Penerangan
    CAP FILM 0.68UF 10% 250VDC RAD
  • Model ECAD
  • Voltan Rating - DC
    250V
  • Voltan Rating - AC
    160V
  • Toleransi
    ±10%
  • Saiz / Dimensi
    0.709" L x 0.276" W (18.00mm x 7.00mm)
  • Siri
    B32522
  • penilaian
  • pembungkusan
    Cut Tape (CT)
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    42 Weeks
  • Lead Jarak
    0.591" (15.00mm)
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.492" (12.50mm)
  • Penerangan terperinci
    0.68µF Film Capacitor 160V 250V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial
  • kemuatan
    0.68µF