Rumah > Produk > Kapasitor > filem Capacitors > B32529C3124J289
Permintaan Quote
Melayu
B32529C3124J289
Dalam stok
6400+
  • Nombor Bahagian
    B32529C3124J289
  • Penerangan
    CAP FILM 0.12UF 5% 250VDC RADIAL
  • Model ECAD
  • Voltan Rating - DC
    250V
  • Voltan Rating - AC
    160V
  • Toleransi
    ±5%
  • Siri
    B32529
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • Lead Jarak
    0.197" (5.00mm)
  • Penerangan terperinci
    0.12µF Film Capacitor 160V 250V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial
  • kemuatan
    0.12µF