Rumah > Produk > Kapasitor > filem Capacitors > B32529C3153J189
Permintaan Quote
Melayu
7023894Image B32529C3153J189.EPCOS
B32529C3153J189
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
11200+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    B32529C3153J189
  • Penerangan
    CAP FILM 0.015UF 5% 250VDC RAD
  • Model ECAD
  • Voltan Rating - DC
    250V
  • Voltan Rating - AC
    160V
  • Toleransi
    ±5%
  • penamatan
    PC Pins
  • Saiz / Dimensi
    0.283" L x 0.098" W (7.20mm x 2.50mm)
  • Siri
    B32529
  • penilaian
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    Radial
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Lead Jarak
    0.197" (5.00mm)
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.256" (6.50mm)
  • ciri-ciri
  • Bahan dielektrik
    Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
  • Penerangan terperinci
    0.015µF Film Capacitor 160V 250V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial
  • kemuatan
    0.015µF