Rumah > Produk > Kapasitor > filem Capacitors > B32529C3154J189
Permintaan Quote
Melayu
2572581Image B32529C3154J189.EPCOS
B32529C3154J189
Dalam stok
5600+
  • Nombor Bahagian
    B32529C3154J189
  • Penerangan
    CAP FILM 0.15UF 5% 250VDC RADIAL
  • Model ECAD
  • Voltan Rating - DC
    250V
  • Voltan Rating - AC
    160V
  • Toleransi
    ±5%
  • Saiz / Dimensi
    0.295" L x 0.197" W (7.50mm x 5.00mm)
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • Lead Jarak
    0.197" (5.00mm)
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.394" (10.00mm)
  • Penerangan terperinci
    0.15µF Film Capacitor 160V 250V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial
  • kemuatan
    0.15µF