Rumah > Produk > Kapasitor > filem Capacitors > B32559C3473K000
Permintaan Quote
Melayu
3141129Image B32559C3473K000.EPCOS
B32559C3473K000
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    B32559C3473K000
  • Penerangan
    CAP FILM 0.047UF 10% 250VDC RAD
  • Model ECAD
  • Voltan Rating - DC
    250V
  • Voltan Rating - AC
    160V
  • Toleransi
    ±10%
  • Saiz / Dimensi
    0.276" L x 0.118" W (7.00mm x 3.00mm)
  • Siri
    B32559
  • penilaian
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Radial
  • Nama lain
    B32559C3473K
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • Lead Jarak
    0.197" (5.00mm)
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.276" (7.00mm)
  • ciri-ciri
  • Bahan dielektrik
    Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET) - Stacked
  • Penerangan terperinci
    0.047µF Film Capacitor 160V 250V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET) - Stacked Radial
  • kemuatan
    0.047µF