Rumah > Produk > Kapasitor > filem Capacitors > B32559C6124K289
Permintaan Quote
Melayu
356845
B32559C6124K289
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
6000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    B32559C6124K289
  • Penerangan
    CAP FILM 0.12UF 10% 400VDC RAD
  • Model ECAD
  • Voltan Rating - DC
    400V
  • Voltan Rating - AC
    200V
  • Toleransi
    ±10%
  • penamatan
    PC Pins
  • Saiz / Dimensi
    0.276" L x 0.217" W (7.00mm x 5.50mm)
  • Siri
    B32559
  • penilaian
  • pembungkusan
    Tape & Box (TB)
  • Pakej / Kes
    Radial
  • Nama lain
    495-2889-ND
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Lead Jarak
    0.197" (5.00mm)
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.512" (13.00mm)
  • ciri-ciri
  • Bahan dielektrik
    Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET) - Stacked
  • Penerangan terperinci
    0.12µF Film Capacitor 200V 400V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET) - Stacked Radial
  • kemuatan
    0.12µF