Rumah > Produk > Kapasitor > filem Capacitors > B32594C8334J008
Permintaan Quote
Melayu
6282046Image B32594C8334J008.EPCOS
B32594C8334J008
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    B32594C8334J008
  • Penerangan
    CAP FILM 0.33UF 5% 630VDC RADIAL
  • Model ECAD
  • Voltan Rating - DC
    630V
  • Voltan Rating - AC
    220V
  • Toleransi
    ±5%
  • penamatan
    PC Pins
  • Saiz / Dimensi
    1.240" L x 0.315" W (31.50mm x 8.00mm)
  • Siri
    B32594
  • penilaian
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Radial
  • Nama lain
    B32594C8334J 8
    B32594C8334J8
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Lead Jarak
    1.083" (27.50mm)
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.591" (15.00mm)
  • ciri-ciri
  • Bahan dielektrik
    Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET)
  • Penerangan terperinci
    0.33µF Film Capacitor 220V 630V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET) Radial
  • kemuatan
    0.33µF