Rumah > Produk > Kapasitor > filem Capacitors > B32612A7682J008
Permintaan Quote
Melayu
1806556Image B32612A7682J008.EPCOS
B32612A7682J008
  • Nombor Bahagian
    B32612A7682J008
  • Penerangan
    CAP FILM 6800PF 5% 1.25KVDC RAD
  • Model ECAD
  • Voltan Rating - DC
    1250V (1.25kV)
  • Voltan Rating - AC
    500V
  • Toleransi
    ±5%
  • Saiz / Dimensi
    0.709" L x 0.276" W (18.00mm x 7.00mm)
  • Siri
    B32612
  • penilaian
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Radial
  • Nama lain
    B32612A7682J 8
    B32612A7682J8
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 100°C
  • Lead Jarak
    0.591" (15.00mm)
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.433" (11.00mm)
  • ciri-ciri
  • Bahan dielektrik
    Polypropylene (PP), Metallized
  • Penerangan terperinci
    6800pF Film Capacitor 500V 1250V (1.25kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
  • kemuatan
    6800pF