Rumah > Produk > Kapasitor > filem Capacitors > B32656S1105K577
Permintaan Quote
Melayu
B32656S1105K577
Dalam stok
84+
  • Nombor Bahagian
    B32656S1105K577
  • Penerangan
    FILM CAP MKP SNUBBER 1F 10% 1600
  • Model ECAD
  • Voltan Rating - DC
    100V
  • Voltan Rating - AC
  • Toleransi
    ±10%
  • penamatan
    Screw Terminals
  • Siri
    B32656S
  • Pakej / Kes
    Rectangular Box
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 110°C
  • pemasangan Jenis
    Chassis Mount
  • Lead Jarak
    1.457" (37.00mm)
  • ciri-ciri
    Low ESL
  • Penerangan terperinci
    1µF Film Capacitor 100V Polypropylene (PP), Metallized Rectangular Box
  • kemuatan
    1µF