Rumah > Produk > Kapasitor > filem Capacitors > B32656S1684K561
Permintaan Quote
Melayu
6012426Image B32656S1684K561.EPCOS
B32656S1684K561
Dalam stok
1+
  • Nombor Bahagian
    B32656S1684K561
  • Penerangan
    CAP FILM 0.68UF 1.7KVDC SCREW
  • Model ECAD
  • Voltan Rating - DC
    1700V (1.7kV)
  • Voltan Rating - AC
    750V
  • Toleransi
    ±10%
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 100°C
  • Lead Jarak
    1.004" (25.50mm)
    Low ESL
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    6 mOhms
  • Penerangan terperinci
    0.68µF Film Capacitor 750V 1700V (1.7kV) Polypropylene (PP), Metallized Rectangular Box
  • kemuatan
    0.68µF